Drons piezemējās peļķē, dubļos vai garā zālē?
Ne katrs lidojums ar dronu var noritēt gludi un bez aizķeršanās, bet ko darīt, ja drons nokrīt vai sanāk neveiksmīga nosēšanās peļķē, dubļos vai garā zālē?
- Tad nekavējoties ir jāveic drona tīrīšana, turklāt to daļēji izjaucot, lai spētu piekļūt un iztīrīt dziļākas vietas.
Drona tīrīšanu tagad iespējams veikt pie mums RAW-Tech!
Jāsāk ar to, ka nekavējoties jāizņem akumulators un tas ir jāžāvē siltā vidē, lai novērstu tā sabojāšanos. Svarīgi ir pieminēt, ka nevajadzētu mēgināt tīrīt ventilācijas atveres un motorus tos pūšot ar kompresoru, kamēr tie nav izžuvuši. Pūšot atverēs ūdeni iepūtīs dziļāk dronā, kur ir drona elektronika. Savukārt, pūšot motoros, ūdens nokļūs gultņos.
Drona tīrīšana ir jāveic daļēji vai pilnībā izjaucot dronu, atkarībā no tā, cik ļoti netīrs tas ir. Izjaucot dronu, paralēli ir jāveic detaļu inspekcija, vai nav uzreiz manāmi ūdens bojājumi, kā oksidācija uz kontaktvirsmām. Jāpārbauda, vai motori griežas brīvi un bez liekām skaņām. Pārbaudot gimbal, ir jāpārliecinās, ka visās asīs ir brīva un netraucēta kustība, neradot liekas skaņas.
Veicot detaļu pārbaudi, ja ir redzami kādi bojājumi, ir ieteicams konkrēto komponenti nomainīt, jo tas var ietekmēt turpmāko lidojuma drošību. Kad tīrīšana un pārbaude ir pabeigta, dronu saliek atpakaļ un veic sensoru kalibrēšanu. Tad tiek veikts testa lidojums, turklāt drošā vidē, kur tas neapdraudēs trešās personas.
Drona tīrīšana ir sarežģīts un atbildīgs process, tādēļ mēs iesakām to
uzticēt profesionālam servisam. Mūsu komanda ar prieku jums palīdzēs!